Kategorie

AutoPot Easy2Grow Kit 2, 47l nádrž Zobrazit v plné velikosti

AutoPot Easy2Grow Kit 2, 47l nádrž

Samozavlažovací systém, už žádné každodenní zalévání, tento systém lze ponechat celé týdny bez obsluhy. Žádné z těchto systémů nevyžadují ke své činnosti elektřinu, čerpadla ani časové spínače.

Více informací

ATPOTEASYKIT

Dostupnost: do 5 dnů

4.000000 kg

1 399 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 46 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 46 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 10 Kč.


AutoPot Easy2grow systém dva květináče a 47l tank je mimořádně flexibilní pěstební systém s 8,5l květináči, který lze umístit do skleníku, foliovníku, na zahradu nebo do domu s použitím jakéhokoli pěstebního média (hydroponických, kokosových nebo půdních). Pěstební systém AutoPot dokáže efektivně zavlažovat a vyživat většinu druhů rostlin - plodovou a salátovou zeleninou počínaje a pokojovými rostlinami konče. Výhody systému AutoPot lze nejvíce ocenit u rychle rostoucích rostlin.

AutoPot Easy2grow je bezčerpadlový pěstební systém, který samospádem zavlažuje rostliny v nádobách. Nepotřebuje elektrické napájení. Množství vody v nádobách ovlivňuje ventil, který napouští vodu vždy až tehdy, když rostliny všechnu vysají a substrát proschne. Ke kontrole, jestli už je substrát suchý, slouží drážka na dně systému, která je o 2 mm níže, takže se v ní voda drží nejdéle. Až vyschne i ta, ventil napustí novou vodu z nádrže.

Velkou výhodou pěstebního systému AutoPot je flexibilita a variabilita - ke stávajícím jednotkám lze dokoupit další a rozšířit tak stávající sadu bez nutnosti měnit šíři hadic nebo velikost nádrže. Taktéž jsou snadno dostupné a cenově přijatelné náhradní díly.

Systém AutoPot Easy2grow 2 květináčů a nádrž obsahuje:
2x 8,5l květináč
1x podstavec
1x ventil AquaValve
1x 47l plastová čtverhranná nádrž
1x filtr do Flexianku
1,5 m 6mm kapilary
2x netkaná textilie 186 mm x 186 mm (černá)
2x netkaná textilie 196 mm x 196 mm (BLACK & GOLD

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás, poradíme Vám od 9:30 do 17:00.

Telefon:+420 774 930 697

Napište nám.