Kategorie

ExHale CO2 Bag s držákem Zobrazit v plné velikosti

ExHale CO2 Bag s držákem

Rostliny v uzavřených podmínkách mají nedostatek CO2 a nejsou tak schopny efektivně dosáhnout fotosyntézy. ExHale kultivuje CO2 24h denně a to bez doplňování po dobu 6-ti měsíců.

Více informací

EXHALECO2

Dostupnost: skladem

1.250000 kg

1 210 Kč

Sleva!

-280 Kč

1 490 Kč

Za toto zboží nezískáte žádné věrnostní body, protože je již zlevněné.


6 dalších produktů ve stejné kategorii:

Rostliny pěstované pod umělým osvětlením v uzavřených podmínkách často trpí nedostatkem CO2 a nejsou tak schopny efektivně dosáhnout fotosyntézy. Jestliže jsou rostliny schopny maximalizovat proces fotosyntézy, výsledkem jsou větší rostliny s větší produkcí.
ExHale je skvělý pomocník pro podporu vegetativního růstu rostlin, tak pro pěstování ovoce a zeleniny.
ExHale kultivuje CO2 24h denně, přičemž nepotřebuje doplňovat, není tak zapotřebí používat drahé zařízení pro výrobu CO2.

Síla ExHale spočívá v myceliální hmotě uvnitř proudícího kultivátoru. Tato myceliální hmota kultivuje CO2 a jednosměrná odvzdušňovací náplast uvolňuje postupně CO2 po dobu 6-ti měsíců.
ExHale Kultivátor je perfektní pro malé až střední pěstírny. Konkrétně 1 ExHale poskytne potřebné CO2 čtyřem až šesti rostlinám.
Umístění ExHale Kultivátor těsně nad úrovní rostlin jim zajistí potřebný CO2 24h denně po dobu 6-ti měsíců.

Může být větrák pro odsávání překážkou?
Není, jelikož CO2 je těžší jak vzduch a rychleji tak klesá k zemi přímo k Vašim rostliném, kde jsou schopny jej efektivně zachytit a zpracovat, proto se doporučuje zavěsit těsně nad úroveň rostlin.

Součástí balení je i praktický držák!


Moje taška je hnědá je to v pořádku?
"Hnědá barva je substrát a bílá je mycelium. Lze využít jako určení, kdy Exhale vyměnit. Filtr uvolňuje oxid uhličitý ve stanoveném tempu, a určuje tak zda je substrát hnědý nebo bílý. Toto video ukazuje Exhale CO2 v prvních 4 týdnech produkce oxidu uhličitého. Většina tašky zbělá a zůstane tak, zatímco některé části mohou získat odstín hnědé. "

Známka 
Karas M
2015-02-25

Funguje

Jooo za ty peníze vynikající, doporučuji všem okolo sebe.

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás, poradíme Vám od 9:30 do 17:00.

Telefon:+420 774 930 697

Napište nám.