Kategorie

Plant!t AERO 2 Zobrazit v plné velikosti

PLANT!T aeros 2

PLANTIT aeros 2 je kompletní Oxypot Bubbler Systém s čerpadlem, sestávající ze dvou květníků.Ideální pro menší prostory.

Více informací

PLANTITAERO2

Dostupnost: do 14 dnů

5.000000 kg

2 290 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 76 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 76 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 16 Kč.


1 dalších produktů ve stejné kategorii:

PLANT!T® aeros II je systém určený pro 2 rostliny, tento pěstební způsob se také často nachází pod označením bubler. Jedná se o velmi populární hydroponický systém, který vyžaduje jen velmi málo pěstebního média (keramzit, hydroton) a vyžaduje pouze živný roztok (voda s určenými hnojivy pro hydroponní pěstování). PLANT!T® aeros se hodí pro všechny typy rostlin.
 
Rostlina je umístěna v pěstebním košíčku, který je naplněn pěstebním médiem, jako jsou např. kuličky jílu (hydrotonu). Kořeny jsou ponořeny ve vysoce okysličeném živném vodním roztoku. PLANT!T® aeros II obsahuje jedno sylnější vzduchové čerpadlo se dvěma výstupy a dvěma ponornými vzduchovacími kámeny, které poskytují velké množství kyslíku kořenovému systému, což vede k rychlému růstu.
 
Bubliny tvořené vzduchovacím kamenem udržuje živný vodní roztok neustále v pohybu a tak bohatý na kyslík, což má za následek stále zdravé kořeny.
 
Je důležité pečlivě sledovat hladiny EC a pH v tomto systému za účelem získání maximálních výsledků. To lze snadno provést jednoduchým odstraněním inspekčního otvoru v krytu Aerosu.
 
Výhody PLANT!T® aeros II:
Účelný a pěkný design - lepší než DIY systému, kompletní a jedoduchý systém pro pěstování
Jednoduchá kontrola - odstraněním inspekční krytky lehce zkontrolujete pH / EC hodnoty
Snadná údržba - kryt s rostlinou položíte např. na kýbl a květník můžete poté umejt pod vařící vodou
Flexibilita - rostliny můžete přesunout kam potřebujete, jelikož PLANT!T® aeros je samostatný systém
 
Rozměry jednoho květníku: 37,5 x 35,3 x 30,3 cm.
Objem: 15 L.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás, poradíme Vám od 9:30 do 17:00.

Telefon:+420 774 930 697

Napište nám.