Kategorie

Euro WaterFarm Zobrazit v plné velikosti

Euro WaterFarm

WaterFarm je první hydroponická „domácí jednotka”. Rostliny se pěstují v komoře vyplněné kuličkami keramzitu. Vegetační komora je zavěšená nad nádržkou, ve které se nachází voda obohacená o živiny.

Více informací

GHWATER

Dostupnost: do 3 dnů

2.600000 kg

1 869 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 62 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 62 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 13 Kč.


3 dalších produktů ve stejné kategorii:

Waterfarm je malý, ale maximálně výkonný hydroponický systém, lišící se od Aquafarm pouze svou velikostí.Rostliny se pěstují v komoře vyplněné kuličkami jílu. Vegetační komora je zavěšená nad nádržkou, ve které se nachází voda obohacená o živiny. Vzduchové čerpadlo zajišťuje přívod živného roztoku pomocí „čerpací trubice” do odkapávacího kroužku, odkud roztok odkapává dolů přes kuličky jílu. Tak se živiny nasycují kyslíkem a jsou neustále přiváděny ke kořenům, čili stimulují rostlinu k nevídaným výsledkům.

Tyto 2 systémy jsou často napodobovány, ale kopie se nikdy nevyrovná originálu. Naše 2 systémy poskytují maximální výkon a přitom jsou také spolehlivé a snadno se používají. A navíc nejsou drahé.
V jednom květináči lze pěstovat 1 až 6 rostlin v závislosti na velikosti rostlin.

Rozměr: 30.5 x 30.5 x 37cm. Jeho malé rozměry umožňují jeho použití prakticky kdekoliv.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás, poradíme Vám od 9:30 do 17:00.

Telefon:+420 774 930 697

Napište nám.