Kategorie

Hydroponie pro každého, William Texier Zobrazit v plné velikosti

Hydroponie pro každého, William Texier

Všechno, co potřebujete vědět o hydroponii. V této knize najdete vše od základů pěstování až po instalaci supermoderních systémů, rady pro začátečníky i odborné informace pro profesionální zahradníky.

Více informací

HYDRBOOK_S

Dostupnost: do 5 dnů

0.200000 kg

539 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 17 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 17 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 4 Kč.


Tato bohatě ilustrovaná bible hydroponického pěstování vám pomůže v klidu domova dosáhnout takových výnosů, o jakých se vám dŕíve ani nesnilo. V této knize najdete vše od základů pěstování až po instalaci supermoderních systémů, rady pro začátečníky i odborné informace pro profesionální zahradníky, obecně známé postupy i pečlivě střežená tajemství – zkrátka všechno, co byste si přáli vědět o umění hydroponie. O autorovi William Texier se narodil v Paŕíži, kde na Národním gemologickém institutu vystudoval gemologii, vědu zabývající se drahými kameny. Ještě než se poprvé setkal s hydroponií, vystudoval geologii na Americkém geologickém institutu v Los Angeles. Hydroponickému pěstování se začal věnovat naplno v roce 1985, kdy spolu se svým dlouholetým pŕítelem a zakladatelem General Hydroponics Lawrencem Brookem vyvinul aerohydroponii. O pár let později zahájil svůj první výzkumný projekt ve vývojovém centru White Owl Waterfarm v kalifornském Sebastopolu. V roce 1994 se vrátil do Francie a společně se svou manželkou Noucettou Kehdi založil General Hydroponics Europe. William Texier je skutečným inovátorem hydroponického průmyslu. V roce 2004 vyvinul a nechal si patentovat „bioponii”, tedy organickou hydroponii. V současné době ŕídí výzkum a vývoj v General Hydroponics v Evropě i za oceánem, s čímž mu pomáhá skupina odborníků z Kalifornské univerzity. Publikuje články a vede semináŕe po celém světě. Se svými tŕiceti lety zkušeností v oboru je považován za jednoho z největších světových odborníků na hydroponii. Hydroponie pro každého byla pŕeložena do šesti světových jazyků.

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Nevíte si rady?