Kategorie

Medi-One Zobrazit v plné velikosti

GP Medi-One

Medi One je ocenitelné univerzální hnojivo obsahující vyvážený obsah všech potřebných látek, které rostlina vyžaduje od začátku až do konce.Všechny živiny jsou přírodní a 100 % organické - ekologické.

Více informací

  • 1L
  • 4L
  • 10L

Dostupnost: do 14 dnů

1.000000 kg

731 Kč

Zakoupením tohoto produktu získáte až 199 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 199 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 40 Kč.


2 dalších produktů ve stejné kategorii:

Medi One je ocenitelné univerzální hnojivo obsahující vyvážený obsah všech potřebných látek, které rostlina vyžaduje od začátku až do konce. Všechny živiny jsou přírodní a 100 % organické. Celé složení je vyrobeno z přírodních složek, pro použití v ekologickém zahradničení.
Obsahuje hydrolyzované rozpustné rybí extrakty z Menhaden Atlanstkého, které procházejí postupnou hydrolýzou v páře a zachovávají si tak potřebné aminokyseliny. Ty jsou smíchány se severoatlantickým Kelp extraktem (extrakt bohatý na jód z mořských řas rostoucích v severním Atlantiku) a síranu draselného, který zajistí další atomy dusíku, fosforu a draslíku (N-P-K).
Přírodní humátové komplexy jsou také přidány ke zvýšení celkové rovnováhy v tomto vysoce kvalitním tekutém organickém hnojivu. Medi One může být použit na všechnu zeleninu, ovoce, květiny, stromy a pokojové rostliny.
 
Medi One je jedno pro použití z nejjednodušších organických hnojiv na trhu a vše co je potřeba, je přidání 2,5ml na 1L vody v začátcích a při postupném týdením navyšeování o 1,5ml na 1L vody a ve finální fázi rostliny, kdy potřebuje více živin je maximální dávkování 6ml na 1L vody.
Toto dávkování dělá z jednosložkového hnojiva bezkonkurenční produkt v poměru CENA / SPOTŘEBA / KVALITA.

Při použití Medi One dochází k automatické úpravě pH na požadovanou úroveň. Hnojte rostliny jednou, nebo dvakrát týdně podle potřeby.
 
Nutriční kalkulačka: http://www.mygreenplanet.com/nutrient-calculator/

Zatím nebyl přidán žádný komentář. Můžete být první...

Nevíte si rady?

Zeptejte se nás, poradíme Vám od 9:30 do 17:00.

Telefon:+420 774 930 697

Napište nám.